Polub nas na Facebook'u

Pieczątki

W naszej ofercie już najnowsze pieczątki

 


  • Graficzne

Pieczątki graficzne to niewielkich rozmiarów, okrągłe stemple. Wykonywane są w technologii flash, dzięki czemu gwarantują wysokiej jakości, wyraźne odbicie. Ich mały format sprawia, że doskonale prezentują wszelkie znaki graficzne, literki, czy symbole. Pieczątki te rewelacyjnie sprawdzą się w szkołach i przedszkolach, gdzie nauczyciel może wykorzystać je do motywowania i zachęcania uczniów do nauki, oceniania prac lub zeszytów. Sprawdzą się również w firmach, które prowadzą programy lojalnościowe podczas stemplowania karnetów.

 

  • Flashowe
Pieczątki wytwarzane w technologii flash są precyzyjne, trwałe, ekologiczne, łatwiejsze w obsłudze, zapewniają wyższą jakość odbicia.
PIECZĄTKI FLASHOWE EOS
Pieczątka flashowa EOS w standardowych rozmiarach doskonale sprawdzi się jako osobisty lub firmowy stempel. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, że odbicie jest niezwykle wyraźne, czytelne oraz ostre. Szeroka gama tuszy pozwala tworzyć atrakcyjne, kolorowe odbicia.
PIECZĄTKI KIESZONKOWE EOS
Pieczątki kieszonkowe charakteryzują się wyraźnym i czytelnym odbiciem. Niezwykle poręczna pieczątka posiada małe rozmiary, dzięki czemu użytkownik może mieć ją zawsze przy sobie, nawet w kieszeni.
DŁUGOPIS Z PIECZĄTKĄ EOS
Długopis z pieczątką to niezwykle praktyczny i funkcjonalny produkt. Pieczątka wbudowana jest w górną część długopisu. Uwalnia się automatycznie, zaraz po zdjęciu zatyczki i od razu jest gotowa do wykonania odbicia. Płytka tekstowa zmieści nawet trzy wiersze tekstu!
DATOWNIK HYBRYDOWY EOS
Datownik hybrydowy EOS to połączenie funkcjonalnego datownika w pieczątkach samotuszujących z wygodą tworzenia indywidualnej, flashowej płytki tekstowej. Dwukolorowe odbicie tekstu gwarantuje doskonałą widoczność pieczątki na każdym dokumencie.

 


  • Do odzieży
PIECZĄTKA DO ODZIEŻY - aby rzeczy znalazły właściciela

Pieczątka do odzieży to prosty sposób na to by szybko oznakować każdą rzecz.
Mniej stresu dla Ciebie, dziecka i opiekunów.
Pieczątka to szybszy sposób niż podpisywanie czy haftowanie. Po prostu stemplujesz! 5,10 a może nawet kilkadziesiąt ubrań. Oznakujesz je szybko i wyraźnie.

Pieczątka do odzieży znajduje zastosowanie w takich miejscach jak:
przedszkole, szkoła, szatnia w miejscach gdzie odbywają się dodatkowe zajęcia, wycieczki, zimowiska, kolonie i obozy, przyjęcia urodzinowe dla dzieci, wypożyczalnie, inne.
Specjalistyczny tusz nie wysycha w pieczątce, a jednocześnie nie rozmazuje się na powierzchni materiału.